Проведено засідання Громадської ради фахівців служб ОП підприємств машинобудівної та металургійної галузей

22 вересня 2022

На базі Управління Держпраці у Чернігівській області відбулося засідання Громадської ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної та металургійної галузей.

З огляду на умови воєнного стану і відповідні вимоги безпеки, захід проводився в онлайн режимі за допомогою комунікаційної платформи ZOOM.

До роботи долучилися посадові особи Управління і представники низки підприємств міста Чернігова.

У рамках порядку денного засідання державні інспектори поінформували членів Громадської ради про стан виробничого травматизму на підприємствах, в установах і організаціях Чернігівської області у І-ІІ кварталах 2022 року, довели вимоги безпечного виконання робіт під час відновлювальних робіт на об’єктах електрогосподарств підприємств, які були зруйновані або пошкоджені під час бойових дій на території області. Обговорили основні вимоги безпеки під час обслуговування електроустановок до та вище 1000 В, а також організаційні і технічні заходи, що убезпечують працівників під час роботи та створюють безпечні умови виконання робіт.

Окрім того, учасники засідання заслухали голову Громадської ради стосовно приоритетних напрямків роботи в умовах воєнного стану та проблемних питань у машинобудівній і металургійній галузі і шляхів їх вирішення.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.