Приватному підприємству – про охорону і гігієну праці

15 березня 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели семінар-нараду з колективом приватного підприємства міста Прилуки.

Учасники опрацювали нагальні питання охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглядаються принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Були надані фахові роз’яснення з питань атестації робочих місць за умовами праці, організації та проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах та роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці. Розглянули визначення категорій працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, та проходження працівниками позачергового медичного огляду.

Особливу увагу учасників зустрічі посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.