Ще раз про важливе: незадекларована праця та її наслідки

24 травня 2024

Подолання незадекларованої праці є складним завданням, вирішення якого, як показує досвід діяльності Держпраці упродовж всього часу її існування, не є виключною проблемою держави або одного державного органу. Незадекларована праця зачіпає інтереси всіх учасників ринку і цілого ряду державних органів.

Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області вкотре нагадує, що належно задекларованою працею вважається праця, коли виконані наступні умови:

– роботодавець уклав з працівником трудовий договір;

– офіційно повідомив про його працевлаштування державну податкову службу;

– офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату;

– сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

Працівники, у разі, якщо вони обирають неоформлену працю та зарплату «у конвертах», втрачають:

– страховий стаж;

– належну оплату праці;

– допомогу при травмуванні у разі нещасного випадку на виробництві;

– оплачуваний лікарняний у разі хвороби;

– оплачувану основну та додаткову відпустку.

До переваг офіційного працевлаштування відносяться в першу чергу економічні й соціальні гарантії: заробітна плата офіційно працевлаштованого працівника не може бути меншою мінімальної, строки виплата заробітної плати  не рідше двох разів на місяць, право на оплату лікарняного; право на достроковий вихід на пенсію через шкідливі умови праці та інше.

Закликаємо роботодавців усвідомити відповідальність за найманих працівників і їх пенсійні перспективи, наголошуємо на неприпустимості порушень прав застрахованих осіб та вимог законодавства про працю.