Сільськогосподарському підприємству надали технічну консультацію

12 квітня 2023

На одному з сільськогосподарських підприємств Прилуцького району спеціалісти відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели технічну консультацію.

Під час заходу учасники розглянули питання безпечної експлуатації систем газопостачання природним газом підприємств відповідно до вимог «Правил безпеки систем газопостачання» НПАОП 0.00-1.76-15. Опрацювали види технічного обслуговування газопроводів та газовикористовуючого обладнання, а також періодичність, з якою проводяться дані роботи. Також обговорили вимоги з охорони праці до працівників, які допускаються до експлуатації газовикористовуючого обладнання зерносушарок. Розглянули основні права та обов’язки осіб, відповідальних за безпечну експлуатацію газового господарства підприємства, перелік можливих аварійних ситуацій, які можуть виникнути під час експлуатації систем газопостачання та дії обслуговуючого персоналу згідно ПЛАС.

Також роз’яснили керівництву підприємства особливості оформлення документів дозвільного характеру (дозволи, декларації) на виконання робіт підвищеної небезпеки  та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки відповідно до ПКМУ №1107 від 26.10.2011р із змінами від 03.02.2021р. ПКМУ №77 та змінами від 24.03.2022р ПКМУ №357.

Посадовці звернули увагу на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.