Соціальні партнери активно долучаються до реалізації інформкампанії “Україна працює!”

08 червня 2022

З метою якісного проведення інформаційної кампанії “Україна працює!” Управління Держпраці у Чернігівській області продовжує системну роботу щодо залучення якомога більшої кількості соціальних партнерів, державних органів, органів місцевого самоврядування, ЗМІ та громадськості.

Так, на виконання пункту 2 доручення Держпраці від 27.05.2022 № Д-91/1/4.1-22а фахівцями Управління проведено відповідну робочу нараду в режимі Zoom-конференції з метою поширення матеріалів кампанії «Україна працює!».

Всім соціальним партнерам та зацікавленим установам Чернігівщини направлено листи з відповідними посиланнями для завантаження та розміщення всіх матеріалів на власних сайтах.

За результатами робочої наради станом на сьогодні органами місцевого самоврядування Чернігівської області та соціальними партнерами розміщено 52 публікації щодо інформаційної кампанії на сайтах та власних сторінках у соціальних мережах з посиланням на інформаційний портал Держпраці https://pratsia.in.ua/.

З 30.05.2022 посадовими особами Управління надано 227 консультацій громадянам з питань забезпечення додержання вимог законодавства з питань праці. Найбільше роботодавців цікавили питання оплати праці, надання відпусток працівникам за власним бажанням без збереження заробітної плати та призупинення дії трудових договорів на період дії воєнного стану. Під час проведення консультацій громадян інформують про проведення інформаційної кампанії «Україна працює!» та можливості отримання відповідей на питання за допомогою зазначеного порталу Держпраці.

Також, на сайті Управління, в мережах Facebook та Telegram розміщено 34 публікації, які стосуються проведення інформаційної кампанії.

Робота в даному напрямку продовжується.