Суб’єкту господарювання надали технічну консультацію з питань електробезпеки

22 березня 2024

Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провів технічну консультацію з питань електробезпеки для працівників одного з суб’єктів господарювання.

Йшлося про організацію та дотримання безпечної експлуатації електроустановок та електрообладнання повітряних ліній електропередач, кабельних ліній, розподільних щитів, щитків, зборок в умовах воєнного стану, а також відключень електричної енергії. Особлива увага була приділена організаційним та технічним заходам безпечного виконання робіт по наряд-допуску та розпорядженню, а саме:

Були визначені особливості та необхідність проведення цільового інструктажу при первинному допуску керівником робіт, контроль за його якістю під час виконання робіт в електроустановках, у тому числі, і на повітряних та кабельних лініях.

Розглянули питання введення в експлуатацію новозмонтованих чи реконструйованих електроустановок та включення їх у роботу згідно з вимогами ПТЕЕС, дизельних генераторів (електростанцій), перелік необхідної документації, яка при цьому необхідна на погодження з енергопостачальною організацією.

Також фахівець Управління висвітлив питання підготовки робочого місця та допуску до роботи, особливо виконання технічних заходів що створюють безпечні умови виконання робіт.