Суб’єкту господарювання – про вимоги безпеки та медичні огляди працівників

27 березня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області у рамках системної превентивної роботи провели черговий інформаційно-роз’яснювальний захід на одному з підприємств, яке займається виробництвом картонно-паперової продукції.

З учасниками проведено аналіз травматизму по галузям за 2022 рік, опрацьовано основні вимоги Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві від 17.04.2019 № 337; основні вимоги НПАОП 0.00-1.15-07. Доведені правила охорони праці під час виконання робіт на висоті та дотримання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.

Також обговорили організацію та проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року. Розглянули питання визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду.

Нагадали про необхідність запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.