Триває допомога підприємствам, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій

11 серпня 2022

Державні інспектори відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Чернігівській області провели технічне навчання для працівників одного з підприємств харчової промисловості міста Чернігова, яке постраждало внаслідок бойових дій (руйнування даху внаслідок потрапляння снаряду ворожої артилерії) і на даний час відновлює свою діяльність.

У ході навчання особливу увагу учасників звернули на заходи безпеки під час відновлювальних робіт, зокрема, облаштування захисних огорож, дотримання вимог безпеки при проведенні робіт на висоті, а також виконання робіт згідно із технологічними картами або проектами виконання робіт.

Також посадовці зазначили, що під час проведення відновлювальних робіт на зруйнованих внаслідок бойових дій об’єктах підприємства, які виконуються з використанням машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, необхідно неухильно дотримуватись відповідних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки з метою запобіганню виникнення нещасних випадків, аварійних ситуацій чи аварій.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.