Триває допомога підприємствам, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій

21 березня 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели інформаційний захід для працівників одного з підприємств міста Чернігова, яке постраждало внаслідок бойових дій.

У ході спілкування особливу увагу учасників звернули на заходи безпеки під час відновлювальних робіт, зокрема, облаштування захисних огорож, дотримання вимог безпеки при проведенні робіт на висоті, а також виконання робіт згідно із технологічними картами або проектами виконання робіт.

Також посадовці зазначили, що під час проведення відновлювальних та поточних робіт на зруйнованих внаслідок бойових дій об’єктах підприємства, які виконуються на технологічному транспорті, кранах, а також з використанням посудин, що працюють під тиском, при виконанні робіт на висоті, необхідно дотримуватись відповідних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки з метою запобіганню виникнення нещасних випадків, аварійних ситуацій чи аварій.

Окремо було наголошено на запобіганні нещасних випадків, боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві та неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.