Триває інформаційна робота з безпечної експлуатації газового господарства

28 березня 2024

Для колективу одного з підприємств Чернігівщини проведено технічну консультацію на робочому місці, під час якої державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області розглянули з учасниками питання безпечної експлуатації газового господарства.

Обговорили вимоги НПАОП 0.00-1.76-15 (Правила безпеки систем газопостачання) до експлуатації, обслуговування, ремонту систем газопостачання природним газом та газовикористовуючого обладнання промислових підприємств. Також довели до відома присутніх вимоги до персоналу, який займається експлуатацією системи газопостачання. Розглянули можливі аварійні ситуації, які можуть виникнути під час експлуатації газового господарства та дії персоналу відповідно до ПЛАС. Окремо опрацювали питання безпечної експлуатації машин та механізмів.

Особливу увагу учасників зустрічі посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

https://pratsia.in.ua/