Триває інформаційна робота з підготовки до весняно-польових робіт

22 березня 2023

Фахівцями Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області розпочато роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств агропромислової галузі Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці під час підготовки до весняно-польових робіт.

У рамках семінарів-нарад, серед інших питань учасники опрацьовують проведення профілактичних заходів з питань охорони праці щодо покращення стану охорони праці на підприємстві, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, попередження виробничого травматизму під час виконання весняно-польових робіт.

Також посадовці Управління наголошують на організації роботи із запобігання нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Окрема увага приділяється трудовому законодавству в умовах воєнного стану. Інспектори розповідають про особливості укладення трудового договору, переведення працівників на іншу роботу, зміни істотних умов праці, надання відпусток, оплати праці, оформлення трудових відносин із внутрішньо переміщеними особами тощо.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/