Триває консультативна допомога підприємствам з питань електробезпеки

21 жовтня 2022

Державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують надавати консультативну допомогу суб’єктам господарювання Чернігівщини з питань електробезпеки.

Цього разу вони провели cемінар-нараду з керівним складом та спеціалістами одного з сільськогосподарських підприємств.

Під час заходу особливу увагу посадовці приділили вимогам до електрозахисних засобів, питанням відповідальності працівників за організацію користування та утримання засобів захисту відповідно до вимог Правил експлуатації електрозахисних засобів (НПАОП 40.1-1.07-01). Надали роз’яснення стосовно організаційних і технічних заходів, що убезпечують працівників під час роботи та створюють безпечні умови виконання робіт ( ПБЕЕС, НПАОП 40.1-1.21-98).

Окрім того, з працівниками підприємства опрацювали низку нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, у тому числі, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві

Також державні інспектори нагадали про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” і портал Держпраці https://pratsia.in.ua/.