Триває превентивна робота з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці

22 лютого 2023

У рамках системної превентивної роботи фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно організації роботи з гігієни та умов праці для підприємств, установ і організацій усіх форм власності Чернігівщини.

Працівникам надаються роз’яснення стосовно організації та проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року. Доводяться особливості визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду тощо.

Окремо учасники заходів обговорюють умови праці та порядок і особливості проведення атестації робочих місць за умовами праці, призначення пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.