Триває роз’яснювальна робота з питань змін у трудовому законодавстві

12 січня 2024

Посадові особи відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели інформаційний семінар з працівниками сільськогосподарського підприємства міста Ічня.

У ході заходу представників підприємства поінформовали про особливості трудових відносин в умовах воєнного стану, зокрема про особливості укладення та припинення трудових договорів, зміни істотних умов праці, надання відпусток, забезпечення реалізації прав працівників на своєчасне отримання заробітної плати.

Посадовці наголосили на необхідності дотриманння мінімальних державних гарантій в оплаті праці, обговорили останні зміни до Закону України «Про відпустки», які набули чинності 24.12.2023 року, а також питання забезпечення реалізації трудових прав осіб з інвалідністю,  недопущення дискримінації та мобінгу на робочому місці, запобігання насильству за ознаками статі, забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок у трудових відносинах.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/