Триває Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

12 січня 2022

Продовжується прийом робіт на ХІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», що проводиться з жовтня 2021 року до квітня 2022 року за підтримки Державної служби України з питань праці з нагоди відзначення у 2022 році Всесвітнього дня охорони праці.

Управління Держпраці у Чернігівській області нагадує, що у конкурсі можуть брати участь учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема, й художніх, позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Для участі у відбірковому турі конкурсу роботи мають подаватися учасниками до Управління Держпраці у Чернігівській області не пізніше 15 лютого 2022 року.

 

З огляду на впроваджені протиепідемічні карантинні заходи, зокрема, обмеження особистих відвідувань Управління громадянами, конкурсні роботи приймаються виключно поштою за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. П’ятницька, буд. 39, оф. 802.

 

Із більш детальною інформацією про умови проведення конкурсу, вимоги до оформлення малюнків, критерії оцінювання робіт можна ознайомитися на офіційних веб-сайтах ДП «Редакція журналу «Охорона праці» (https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2021/polozenna-konkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej) та Управління Держпраці у Чернігівській області або зателефонувавши до прес-служби Управління за телефоном (095)33-42-430.