Тривають консультації щодо експлуатації обладнання підвищеної небезпеки в умовах воєнного стану

07 липня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують надавати консультативну допомогу стосовно безпеки праці та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки в умовах воєнного стану колективу одного з підприємств області.

Учасникам надані роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Проведена роз’яснювальна робота, щодо дотримання вимог Правил охорони електричних мереж. Опрацьовані вимоги до електрозахисних засобів, відповідальність працівників за організацію користування та утримання засобів захисту відповідно до вимог Правил експлуатації електрозахисних засобів (НПАОП 40.1-1.07-01). Надані роз’яснення стосовно організаційних і технічних заходів, що убезпечують працівників під час роботи, та створюють безпечні умови виконання робіт ( ПБЕЕС, НПАОП 40.1-1.21-98).

Наприкінці посадовці Управління нагадали учасникам про інформаційні кампанії “Україна працює!” та “Виходь на світло!”, а також закликали користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/.