У Чернігівській облдержадміністрації обговорили актуальні питання боротьби з нелегальним бізнесом

26 червня 2021

 

 

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю та аналітичного забезпечення Управління Держпраці у Чернігівській області Дмитро Козлов узяв участь в установчому засіданні робочої групи з припинення нелегального бізнесу на території області, яке відбулося у Чернігівській обласній державній адміністрації під головуванням першої заступниці голови ОДА Олени Бойко.

До складу робочої групи увійшли представники державних контролюючих та правоохоронних органів.

Учасники засідання обговорили повноваження державних органів щодо припинення роботи нелегальних виробників та визначили першочергові завдання задля формування здорового бізнес-середовища. Також йшлося про необхідність внесення змін до нормативно-правових актів щодо розширення повноважень державних органів при виявленні та припиненні нелегальної підприємницької діяльності.

Члени робочої групи відмітили, що основними проблемними питаннями у роботі з ліквідації нелегального бізнесу є дефіцит інформації щодо незаконної виробничої діяльності, а також неможливість потрапити на територію, де проводиться така діяльність.

За результатами засідання учасники прийняли низку відповідних рішень, зокрема, актуалізувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, спрямованої на підвищення соціальної відповідальності.

Наступне засідання робочої групи запланували провести за участі представників малого та середнього бізнесу Чернігівщини.

 

За матеріалами Чернігівської облдержадміністрації