У Чернігові відкрито виставку робіт конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

22 лютого 2021

У приміщенні Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва з 22 лютого розпочато роботу виставки робіт учасників відбіркового регіонального туру Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», який проводиться ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці з нагоди відзначення у 2021 році Всесвітнього дня охорони праці.

Метою конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості, виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

У конкурсі взяли участь учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.

Цього року тематика малюнків, як і завжди, різноманітна, і охоплює безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському та лісовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Переможців відбіркового туру в кожній віковій категорії визначить кваліфіковане журі, а їхні роботи представлятимуть Чернігівську область у фіналі конкурсу у місті Києві.