У Києві із соціальними партнерами говорили про подальшу співпрацю щодо протидії незадекларованій праці

15 січня 2024

Начальник Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Роман Семчук провів робочу зустріч з директором Київського обласного центру зайнятості Денисом Дармостуком.

Під час заходу мова йшла про співпрацю в питаннях подолання незадекларованої праці та забезпечення неухильного дотримання роботодавцями законодавства про працю та зайнятість населення.

Торік було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Центральним міжрегіональним управлінням Держпраці і Київським обласним центром зайнятості. Це значно сприяло в реалізації державної політики у сфері контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення, посиленню боротьби з нелегальним працевлаштуванням та формування сприятливого середовища на ринку зайнятості.

Під час зустрічі керівники відомств обговорили перспективи подальшої співпраці, питання щодо обміну досвідом та напрацювання спільних заходів, спрямованих на ефективніше реагування на виклики в сфері зайнятості та боротьбі з незадекларованою працею на Київщині.

Наостанок Денис Дармостук подякував Роману Семчуку за продуктивну, злагоджену, системну роботу, вручив відзнаку від Державного центру зайнятості – Почесну грамоту за вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов`язаних з реалізацією державної політики зайнятості у регіоні, тісну співпрацю з Київською обласною службою зайнятості у розв`язанні проблем соціального захисту населення, активну громадську позицію.

📢Детальніше про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/