У Прилуках консультували працівників підприємства

09 лютого 2024

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи провели для працівників одного з підприємств міста Прилуки консультативний захід безпосередньо на робочому місці.

Посадовці наголосили на запобіганні нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму. Обговорили питання безпеки під час польових робіт та експлуатації транспорту. Також з учасниками опрацювали заходи з організації та дотримання вимог охорони праці і промислової безпеки, щодо наявності спеціального одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту.

Окрім того, розглянули порядок організації та проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, питання визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду тощо.

http://pratsia.in.ua/