У Прилуках з колективом підприємства говорили про безпечне обслуговування систем газопостачання

03 липня 2023

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели інформаційно-роз’яснювальний захід для представників спеціалізованого підприємства, яке надає послуги з обслуговування та ремонту систем газопостачання у місті Прилуки.

З учасниками розглянули основні вимоги з охорони праці під час проведення технічного обслуговування та ремонту систем газопостачання відповідно до вимог «Правил безпеки систем газопостачання» (НПАОП 0.00-1.76-15). Опрацювали види технічного обслуговування газопроводів та газового обладнання.

Окремо державні інспектори надали роз’яснення стосовно залучення до проведення технічного обслуговування та ремонту газопроводів та газовикористовуючого обладнання сторонніх спеціалізованих організацій.

Проаналізували можливі аварійні ситуації, які можуть виникнути під час обслуговування, ремонту та експлуатації систем газопостачання.

Також фахівці Управління приділили увагу питанню організації та проведення періодичних медичних оглядів, зайнятих на важких роботах та роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, проходження працівниками позачергового медичного огляду.

http://pratsia.in.ua/