У рамках кампанії “Виходь на світло!” проведено зустріч із представниками тергромади

30 вересня 2022

У рамках проведення інформаційної кампанії “Виходь на світло!” 27 вересня 2022 року фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області відвідали Куликівську селищну раду і низку суб’єктів господарювання Куликівської територіальної громади.

Під час зустрічі обговорили питання важливості легального працевлаштування, протидії торгівлі людьми, недопущення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах і організаціях тергромади. Суб’єктам господарювання, присутнім на заході, надано практично-методичну допомогу та візуальні матеріали-презентації за темою недопущення незадекларованої праці, відеоролики про шляхи протидії торгівлі людьми та оптимізації трудових відносин в умовах воєнного стану.

Окрім того, обговорили питання проведення у 2022 році навчання-практикуму для бухгалтерів та працівників кадрових служб підприємств громади з питань дотримання норм трудового права, охорони праці, якісного проведення атестації робочих місць та гігієни праці.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.