У структурному підрозділі ПАТ “Укрнафта” провели семінар-нараду

16 серпня 2023

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань охорони праці і промислової безпеки в одному зі структурних підрозділів (філії) ПАТ “Укрнафта”.

Йшлося про попередження випадків прихованого травматизму, про вимоги до безпечного виконання робіт з підвищеною небезпекою під час капітального і підземного ремонту свердловини.

Учасникам семінару-наради надали роз’яснення стосовно вимог безпеки під час експлуатації обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та/або обертаються, обговорили забезпечення та використання засобів індивідуального захисту.

Державні інспектори звернули увагу на те, що у планах зазначених робіт мають бути передбачені усі необхідні види робіт і технічні засоби, що забезпечують безпеку і захист працівників. Розглянули вимоги до введення в роботу підйомника для освоєння та ремонту нафтових і газових свердловин.

Особливу увагу учасників зустрічі посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/