В області тривають технічні консультації з питань електробезпеки

03 червня 2024

Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області упродовж тижня провів низку технічних консультацій з питань електробезпеки для працівників підприємств Чернігівщини.

Під час спілкування із працівниками йдеться про організацію та дотримання безпечної експлуатації електроустановок та електрообладнання повітряних ліній електропередач, кабельних ліній, розподільних щитів, щитків, зборок в умовах воєнного стану, а також відключень електричної енергії. Особлива увага приділяється організаційним та технічним заходам безпечного виконання робіт по наряд-допуску та розпорядженню тощо.

Опрацьовуються особливості проведення цільового інструктажу при первинному допуску керівником робіт, контроль за його якістю під час виконання робіт в електроустановках, у тому числі, і на повітряних та кабельних лініях.

Також надаються роз’яснення питань введення в експлуатацію новозмонтованих чи реконструйованих електроустановок та включення їх у роботу згідно з вимогами ПТЕЕС, дизельних генераторів (електростанцій), перелік необхідної документації, яка необхідна для погодження з енергопостачальною організацією.