Відскануй QR-код – отримай дозвіл!

24 лютого 2023

З 03.01.2023 року отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі – дозвіл) стало значно простіше.

Дозвіл відтепер можна одержати швидко та з будь-якого місця світу!

Для цього не обов’язково відвідувати ЦНАП чи ризикувати, направляючи оригінали документів звичайною поштою під час війни. Достатньо мати доступ до мережі Інтернет.

З 1 січня 2023 року Держпраці видає дозволи тільки в електронній формі.

Цей дозвіл не можна втратити (бо завжди доступна можливість скачати його з відповідної бази).

Усі видані з 01.01.2023 дозволи підписуються виключно електронними цифровими підписами керівників територіальних органів Держпраці та містять QR-коди з посиланням на виданий дозвіл.

Зазначені нововведення якісно покращують ступінь захищеності виданого дозволу, унеможливлюють будь-які маніпуляції, пов’язані з їх підписанням, та залишають видачу паперових дозволів у минулому.

Сучасний дозвіл – це дозвіл, справжність якого легко перевірити (тільки наведіть камеру сканера Вашого телефону на відповідні QR-коди на самому дозволі).

Відповідна послуга доступна на Порталі електронних сервісів Мінекономіки за посиланням:

https://my.gov.ua/info/service/bydepartment-1555/2561/details

Відповідні посилання є також на головних сторінках офіційних вебсайтів Держпраці та її територіальних органів. Відповіді відомості також розміщені на інформаційних стендах у ЦНАПах.

Проте можна потрапити до відповідного сервісу ще простіше – просто відскануйте цей QR-код: