Вітаємо зі святом!

13 жовтня 2021

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Історія українського козацтва – це одна з найвеличніших сторінок життя нашого народу! В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, охоронцем віри й державницьких традицій України. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху нашої держави. І нині сотні тисяч нащадків козаків розвивають кращі традиції своїх предків, які є для них взірцем доблесті, шляхетності, відданості вітчизні.

Пресвята Богородиця вважалася заступницею славетного козацького війська та всього українського люду. І сьогодні ми молитовно просимо у неї миру, добра, благополуччя, гідного і щасливого майбутнього для нашого народу.

14 жовтня – свято кожного, хто в непростих умовах сьогодення віддає свої знання, силу, мужність, професіоналізм і життєвий досвід справі захисту України.

Знову і знову ми повертаємося пам’яттю і серцем до грізних, героїчних сторінок минулого, щоб у черговий раз зрозуміти, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей і онуків.

Тож вітаю усіх, хто носить високе звання захисника або захисниці України – ветеранів, військовослужбовців, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів. Зичу міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди та добробуту їм та їхнім родинам. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать справу рідної України.

Нехай Пресвята Богородиця оберігає нас усіх! Зі святом Козацької Покрови вас! З Днем захисників і захисниць України!

Слава українському народу!

Слава Україні!

 

Начальник

Управління Держпраці

у Чернігівській області                                                             Микола ГЛУЩЕНКО