Вимоги безпеки під час вантажно-розвантажувальних робіт обговорили на підприємстві

23 квітня 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи продовжують цикл інформаційно-роз’яснювальних заходів і практичних занять для колективів суб’єктів господарювання Чернігівщини.

Цього разу посадовці провели для колективу одного з підприємств Міста Прилуки консультативний захід безпосередньо на робочому місці. З учасниками обговорили заходи з організації та проведення безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт (НПАОП 0.00-1.75-15), виконання вантажно-розвантажувальних робіт за технологічними картами або ПВР, також щодо наявності спеціального одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту, у тому числі, під час транспортування деревини.

Обговорили безпечну експлуатацію обладнання, що працює під тиском, вимоги до місць зберігання балонів з горючими газами, киснем, вуглекислотою.

Посадовці наголосили на запобіганні нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.