Вимоги безпеки під час вантажно-розвантажувальних робіт обговорили з колективом підприємства

13 жовтня 2022

Державні інспектори відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Чернігівській області у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи продовжують цикл інформаційно-роз’яснювальних заходів і практичних занять для колективів суб’єктів господарювання Чернігівщини.

Цього разу посадовці провели інструкторсько-методичне заняття для колективу одного з підприємств міста Чернігова. Безпосередньо на робочому місці були відпрацьовані заходи стосовно організації та проведення безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт (НПАОП 0.00-1.75-15), вимоги Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (НПАОП 0.00-1.80-18) та виконання вантажно-розвантажувальних робіт за технологічними картами або ПВР, також щодо наявності спеціального одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту.

Окрім того, державні інспектори обговорили з працівниками вимоги низки інших нормативно-правових актів з охорони праці, роз’яснили питання профілактики нещасних випадків на виробництві та мінімізації їх виникнення, нагальні питання проведення навчання та перевірки знань з охорони праці, вимоги безпеки під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт тощо.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.