Виробникам хліба – про безпеку виробничих процесів

26 грудня 2022

Посадові особи Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують системну інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань охорони праці і промислової безпеки, дотримання законодавства про працю.

Цього разу вони провели семінар-нараду щодо організації роботи з охороні та умов праці для керівного складу і працівників одного з підприємств Чернігівщини, яке займається виробництвом хліба і хлібобулочних виробів.

Фахівці Управління поінформували присутніх про стан виробничого травматизму на підприємствах Чернігівської області, навели статистику нещасних випадків, проаналізували причини й наслідки типових порушень вимог охорони праці.

У рамках програми семінару-наради, безпосередньо на робочих місцях, з учасниками були опрацьовані вимоги НПАОП 15.8-1.27-02 “Правила безпеки для виробництва хліба, хлібобулочних та макаронних виробів”, інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, законодавства про працю. Надані роз’яснення НПАОП 0.00-4.12-05 “Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.