З колективом навчального закладу говорили про трудові права неповнолітніх

25 вересня 2023

Посадові особи Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області Центрального міжрегіонального управління Держпраці провели черговий семінар з керівництвом одного з навчальних закладів Ічнянської міської ради за темою: «Інформування молоді про правила трудових відносин, ризики та наслідки незадекларованої праці та трудової експлуатації, зокрема в умовах воєнного стану».

Під час семінару висвітлили, зокрема, питання про те, що неповнолітні у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України. Також обговорили питання запобігання використання найманої праці без належного оформлення трудових  відносин, переваги легалізації трудових відносин, як розпізнати та уникнути примусової праці та про її негативні наслідки.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/  та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/