З колективом підприємства опрацювали питання порядку проведення медоглядів працівників

31 березня 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели черговий семінар-нараду з колективом одного з суб’єктів господарювання Чернігівщини.

Розглянули визначення категорій працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, та проходження працівниками позачергового медичного огляду. Були надані роз’яснення з питань атестації робочих місць за умовами праці, організації та проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах та роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.

Учасники опрацювали нагальні питання охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглядаються принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Особливу увагу учасників зустрічі посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.