З працівниками медичного коледжу обговорили вимоги охорони праці і промислової безпеки

12 жовтня 2022

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели для працівників одного з фахових медичних коледжів Чернігівщини семінар-нараду стосовно організації та проведення навчання з питань охорони праці працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки.

Окрім того, з учасниками обговорили низку нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Посадовці закликали медиків підвищити контроль за організацією безпечного виконання робіт працівниками, особливо в тих структурних підрозділах, де проводяться травмонебезпечні роботи.

Посадовці Управління також нагадали про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” та закликали користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/ про трудові відносини в умовах воєнного стану для оперативного отримання відповідей на найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці.