З відвідувачами центру зайнятості говорили про запобігання примусової праці

02 лютого 2023

У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло», а також з метою зниження ризиків потрапляння в ситуацію примусової праці та запобігання торгівлі людьми, фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області взяли участь в інформаційному семінарі для осіб, що знаходяться у пошуку роботи.

Захід проводився на базі Семенівського відділення Новгород-Сіверської філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Увагу учасників посадовці звернули на дотриманні основних правил пошуку роботи, про основні ознаки, які можуть свідчити про примусову працю; критерії впливу несумлінних роботодавців на осіб (із числа внутрішньо перемішених осіб), які вимушені здійснювати пошук роботи. Надали практичні поради, як не потрапити на гачок непорядних роботодавців.

Окрім того, наголошено на перевагах задекларованої праці, яка гарантує працівникам гідні та безпечні умови праці, а також надані рекомендації з безпечного пошуку роботи. Також присутнім були вручені пам’ятки «Примусова праця: як розпізнати та уникнути».

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/