Завершився перший тиждень Всеукраїнської кампанії “Виходь на світло!”

04 серпня 2023

На виконання пункту 8 Окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці від 26.07.2023 № Д-92/1/2.1-23а працівниками Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці розпочато проведення інформаційної кампанії «Виходь на світло!».

До проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи залучені соціальні партнери – органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації, засоби масової інформації.

Фахівці Управління провели низку інформзаходів з питань належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками суб’єктів господарювання у сфері торгівлі.

Спільно з представниками КП «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради проведено консультативні зустрічі з  підприємствами, що здійснюють торгівельну діяльність на ринках міста Чернігова.

Окрім того, спільно з працівниками відділу доходів фінвідділу однієї з міських рад, у рамках здійснення заходів кампанії, встановлено використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин фізичною особою-підприємцем.

Проведення кампанії “Виходь на світло!” активно висвітлюється на офіційному веб-сайті Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області, соціальних мережах, місцевих засобах масової інформації.