Актуальні питання законодавства про працю обговорили з підприємцями Чернігівщини

02 березня 2021

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернігівській області Вікторія Луцишина взяла участь у вебінарі для представників малого та середнього бізнесу, представників районних державних адміністрацій та громад області з темою «Задекларована праця – це вигідно!».

Захід проводився на базі Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Вікторія Луцишина довела учасникам вебінару переваги офіційного оформлення трудових відносин для працюючої людини, роз’яснила негативні наслідки незадекларованої праці як для працівників, так і для роботодавців, розповіла про визначену законодавством відповідальність роботодавців та розміри штрафних санкцій за використання незадекларованої праці. Вона зазначила, що працівник, отримуючи нелегальну заробітну плату, позбавляє себе соціальних виплат та гарантій, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій надалі.

У разі виникнення запитань, необхідності отримати кваліфіковані роз’яснення стосовно дотримання законодавства про працю, Вікторія Луцишина закликала звертатися за методичною допомогою до фахівців Управління Держпраці у Чернігівській області.