Городнянським комунальникам розповіли про виробничу безпеку

04 березня 2021

Представники Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують системну превентивну роботу на підприємствах усіх форм власності. Цього разу вони провели семінар-нараду для керівників та спеціалістів КП «Городнянське виробниче управління житлово-комунального господарства» Городнянської міської ради.

На порядку денному були питання стану виконання комплексних заходів для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці під час експлуатації свердловин з видобутку прісних підземних вод, питання дотримання вимог безпеки та охорони надр під час видобування корисних копалин та інші.

Учасникам заходу були надані роз’яснення основних вимог безпеки при експлуатації свердловин з видобутку прісних підземних вод, зокрема: обов’язки роботодавця та працівників, які обслуговують свердловини; вимоги до засобів захисту та інші.

Підсумовуючи семінар-нараду, посадовці Управління Держпраці у Чернігівській області вкотре звернули увагу присутніх на запобігання шкідливого впливу робіт, пов’язаних з користуванням надрами, інших факторів, що впливають на якість корисних копалин і промислову цінність родовищ або ускладнюють їх розробку, на неухильне додержання вимог, передбачених законодавством про охорону навколишнього природного середовища.