Фахівці Управління взяли участь у дводенному тренінгу з питань БЗР на малих і середніх підприємствах

25 квітня 2023

Представники Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області взяли участь у дводенному тренінгу за темою: «Покращення безпеки та здоров’я на роботі на малих і середніх підприємствах», організованому Держпраці за підтримки Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» у місті Києві.

Мета тренінгу – посилення теоретичних та практичних знань майбутніх тренерів щодо сучасних методів визначення небезпек та мінімізації професійних ризиків на робочих місцях задля поширення цих знань у майбутньому серед колег.

Як зазначалося організаторами тренінгу, наразі, у світлі наближення національного законодавства з безпеки та здоров’я на роботі до міжнародних і європейських стандартів, інспекторам важливо вже зараз готуватися до консультування роботодавців щодо оцінювання й управління професійними ризиками.

Упродовж двох днів роботи, окрім сучасних підходів до визначення небезпеки та мінімізації ризиків на робочих місцях, учасники також опановували навички інтерактивного навчання та деякі унікальні аспекти організації та проведення тренінгових занять.