Громадянам – про безпечну експлуатацію електроустановок в умовах військового стану

15 червня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели інформаційно-роз’яснювальний захід і технічну консультацію з головою одного з автогаражних кооперативів м. Прилуки з питань дотримання вимог електробезпеки в електроустановках до та понад 1000В (КТП-215, 250 кВА).

Особлива увага була приділена встановленню відповідальності за електрогосподарство до та вище 1000В, дотриманню вимог безпечної експлуатації (у тому числі, згідно з договором на оперативно-технічне обслуговування) та охоронної зони об’єкта підвищеної небезпеки, розчищення трас ПЛ-10 кВ від порослі дерев та кущів згідно з вимогами Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) та Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.

Також посадовці закликали учасників заходів долучатися до створеного Управлінням Держпраці у Чернігівській області Telegram-каналу https://t.me/dp_cn та інформаційного порталу Держпраці https://pratsia.in.ua/ про трудові відносини в умовах воєнного стану pratsia.in.ua, для оперативного отримання відповідей на найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці.