Із будівельниками Чернігова говорили про вимоги охорони праці у виробничому процесі

28 лютого 2024

Для працівників підприємства будівельної галузі міста Чернігова у рамках планової превентивної роботи проведено технічну нараду-консультацію з нагальних питань охорони праці і промислової безпеки.

Йшлося, зокрема, про виконанні робіт підвищеної небезпеки, запобігання виникнення нещасних випадків, аварійних ситуацій чи аварій, про порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Посадовці зазначили, що під час виконання робіт підвищеної небезпеки необхідно врахувати індивідуальні особливості кожного з працівників. До складних і небезпечних робіт слід залучати лише тих осіб, які мають відповідну підготовку, кваліфікацію та допуски. Перед початком роботи слід обов’язково поводити відповідні інструктажі.

Окрему уваги приділили додержанню вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві і недопущення прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.