Із працівниками будівельного підприємства говорили про вимоги безпеки

19 квітня 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели офлайн cемінар і технічну консультацію на робочому місці з працівниками одного з будівельних підприємств Чернігівщини щодо вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання.

Особливу увагу посадовці приділили питанню безпечної експлуатації виробничого обладнання, зокрема, під час запуску або зупинки обладнання, його використання за призначенням, транспортування, ремонту, модифікації (реконструкції, модернізації), нагляді і технічного обслуговування тощо.

Було наголошено, що виробниче обладнання, яке використовується працівниками, має відповідати виконуваній роботі або бути належним чином пристосованим для виконання роботи та не становити загрози життю або здоров’ю працівників.

Окремо було наголошено на запобіганні нещасних випадків, боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві та неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.