Колективу агропідприємства надано технічну консультацію з питань охорони праці

21 березня 2024

Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області надав технічну консультацію на робочих місцях працівникам одного з сільськогосподарських підприємств.

Розглянули питання попередження випадків прихованого травматизму, психосоціальної підтримки на робочому місці, забезпечення та використання засобів індивідуального захисту, безпеки під час польових робіт та під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання.

У ході семінару висвітлені деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану, проведений аналіз виробничого травматизму по Чернігівській області з розбором обставин і причин нещасних випадків з тяжкими та смертельними наслідками.

Представник Управління наголосив на необхідності здійснення заходів, спрямованих на недопущення виробничого травматизму під час виконання робіт підвищеної небезпеки, підвищення вимогливості керівників середньої ланки до безпечного виконання робіт працівниками, особливо в тих структурних підрозділах, де проводяться травмонебезпечні роботи.