Підприємства Чернігівщини консультують з питань електробезпеки

21 березня 2024

Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провів технічну консультацію з питань електробезпеки для працівників одного з суб’єктів господарювання.

Учасники розглянули організацію та дотримання вимог безпечної експлуатації електроустановок та електрообладнання повітряних ліній електропередач, кабельних ліній електропостачання, силових та освітлювальних мереж, розподільних щитів, щитків, зборок та інше.

Особливу увагу приділили аналізу травматизму, який стався в енергетиці за останній період у Чернігівській області, та в цілому по Україні. Провели ретельний аналіз причин та обставин, при яких сталися нещасні випадки враження електричним струмом під час виконання робіт в електроустановках до та вище 1000В.

Також інспектор надав роз’яснення стосовно проведення цільового інструктажу при первинному допуску керівником робіт, розповів про особливості введення в експлуатацію новозмонтованих чи реконструйованих електроустановок та включення їх в роботу згідно з вимогами ПТЕЕС, нагадав перелік необхідної документації, яка при цьому необхідна.

http://pratsia.in.ua/