Колективу деревообробного підприємства надали технічну консультацію

10 травня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели технічну консультацію на робочому місці для колективу деревообробного підприємства.

Розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві, надали роз’яснення стосовно безпечної експлуатації машин, механізмів, надійності засобів захисту під час виконання робіт.

Особливу увагу приділили організації безпечного проведення робіт по обслуговуванню електроустановок напругою до 1000 В, технічним заходам, що створюють безпечні умови виконання робіт в електроустановках згідно з вимогами Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98).

Державні інспектори наголосили на необхідності дотримання заходів і вимог Правил охорони праці в деревообробній промисловості (НПАОП 20.0-1.02-05) щодо безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані виробничого обладнання, інструментів та пристроїв.

Нагадали на запобіганні нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

http://pratsia.in.ua/