Про переваги задекларованої праці – колективу лісопильного та стругального виробництва

15 травня 2023

Інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області у рамках інформаційної компанії «Виходь на світло!» продовжують відвідування суб’єктів господарювання з метою інформування з питань трудового законодавства.

Під час заходів надаються відповідні роз’яснення і консультації працівникам і роботодавцям різних сфер господарювання. Цього разу увагу приділили суб’єкту господарювання, який займається лісопильним та стругальним виробництвом.

Учасникам довели останні зміни щодо трудового законодавства в умовах воєнного стану, зокрема, стосовно особливостей укладення трудового договору, переведення працівників на іншу роботу, змін істотних умов праці, оплати праці, оформлення трудових відносин, тощо. Окрему увагу звернули на переваги офіційного працевлаштування та ризики в разі використання праці неоформлених працівників, ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та питання запобігання та протидії примусової праці, недопущення дискримінації та мобінгу на робочому місці, запобігання насильству за ознакою статі на робочому місці.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/