Колективу навчально-реабілітаційного центру – про безпеку виробничих процесів

22 червня 2022

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань охорони праці, безпечного виконання робіт, експлуатації обладнання підвищеної небезпеки для працівників навчально-реабілітаційного центру одного з міст Чернігівщини.

Учасникам надані роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Були опрацьовані питання безпечної роботи з інструментами та пристроями, розглянули організаційні заходи, якими досягається безпека робіт в електроустановках (НПАОП 40.1-1.21-98), а також вимоги “Правил безпеки систем газопостачання” (НПАОП 0.00-1.76-15) щодо безпечної експлуатації газопроводів та установок, що використовують газ.

Посадовці вкотре закликали керівників підприємства підвищити контроль за організацією безпечного виконання робіт працівниками, особливо в тих структурних підрозділах, де проводяться травмонебезпечні роботи.

Окрім того, учасникам нагадали про інформаційну кампанію “Україна працює!”, розпочату Держпраці для надання ефективної консультаційної підтримки працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій.