Вітаю з Днем Державної служби України!

23 червня 2022

Шановні колеги!

 

Так склалося, що вже четвертий місяць будь-яке свято в нашій країні має обличчя війни. Безжальної, підступної, але для нас – всенародної, священної визвольної війни з окупантом, що вдерся на нашу землю.

Чотири місяці московська орда намагається знищити нас як державу, знищити нашу ідентичність, зтерти генетичний код українців, нашу історію і культуру. Але їм це досі не вдається. І не вдасться, бо Україна вкотре показала всьому світу, що таке єднання у боротьбі за право бути господарем у своїй країні, показала, хто такі українці.

У ці надважкі, страшні часи у кожного українця свій фронт, своя “зона відповідальності”. На передовій, у волонтерських центрах, у лікарняній палаті, на виробництві або за кермом – кожен робить свій внесок у перемогу над ворогом.

Сьогодні наш із вами фронт, як державних службовців – “вірно служити Українському народові”, як наголошено у присязі. Наш обов’язок – сумлінно, на найвищому професійному рівні виконувати свою роботу.

Тож від усього серця бажаю мужності, козацького духу, благородної ненависті до ворога, віри як у себе, так і в українську націю, терпіння й мудрості, щоб усім нам вистачило сил для боротьби за свою свободу!

І нехай кожен із нас зробить все, що від нього залежить, щоб мирне сонце скоріше зійшло над Україною!!!

Тримаємося, працюємо і віримо у нашу Перемогу!

З Днем Державної служби України!

 

Начальник Управління                                                                                                          Сергій ДОРОШЕНКО