Комунальникам Чернігівщини – про трудове законодавство та психосоціальну підтримку на робочому місці

05 березня 2024

Посадові особи відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області, спілкуючись із працівниками одного із комунальних підприємств міста Прилуки, розповіли про останні зміни в трудовому законодавстві.

Зокрема, йшлося про особливості укладення трудових договорів в умовах воєнного стану, можливості укладення трудового договору з нефіксованим робочим часом, виконання дистанційної та надомної роботи, нові підстави для припинення трудових відносин.

Окремо зупинилися на нових правилах обчислення середньої заробітної плати для грошової компенсації за невикористані дні щорічної відпустки, порядку проведення індексації заробітної плати упродовж 2024 року у разі зростання приросту індексу споживчих цін і тарифів на товари та послуги.

Також фахівці Управління надали роз’яснення стосовно покрокових етапів психосоціальної підтримки працівників на робочому місці, наголосили на необхідності підтримання належного мікроклімату в колективі, створенні умов для недопущення стресових ситуацій, професійного вигорання, забезпечення та повноцінного відновлення працівників між робочими змінами.