На агропромисловому підприємстві проведено виробничу нараду

30 червня 2022

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели виробничу нараду з керівним складом і працівниками на одному з агропромислових підприємств Чернігівщини.

Учасникам надані роз’яснення низки нагальних питань з охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Проведена роз’яснювальна робота щодо важливості забезпечення працівників спецодягом та використання засобів індивідуального захисту під час виконання робіт. Розглянуті вимоги Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13). Надані роз’яснення стосовно організаційних і технічних заходів, що убезпечують працівників під час роботи, та створюють безпечні умови виконання робіт в електроустановках ( ПБЕЕС, НПАОП 40.1-1.21-98).

Посадовці Управління нагадали учасникам заходу про інформаційну кампанію “Україна працює!”, закликали користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/ про трудові відносини в умовах воєнного стану для оперативного отримання відповідей на найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці.