На Чернігівщині начальник Управління Держпраці Микола Глущенко провів зустріч із студентами «Чернігівської політехніки»

22 жовтня 2021

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області на чолі з начальником Управління Миколою Глущенком відвідали Національний університет «Чернігівська політехніка», де зустрілися зі студентами інженерно-технічних, економічних та правознавчих спеціальностей.

Метою зустрічі було налагодження співпраці з адміністрацією університету, а також ознайомлення студентів як з роботою Управління Держпраці у Чернігівській області, так і з особливостями державної служби в цілому.

Начальник Управління Микола Глущенко, спілкуючись з ректором університету Олегом Новомлинцем, запропонував розглянути можливість проходження студентами відповідних напрямків підготовки практики на базі Управління з подальшим їх працевлаштуванням на посадах державних інспекторів, що було повністю підтримано адміністрацією навчального закладу.

Посадовці розповіли студентам про особливості проведення конкурсу на зайняття вакантних посад на державній службі, про специфіку її проходження, можливості професійного і кар’єрного зростання, розповіли про права, обов’язки і державні гарантії державного службовця.

Окрім того, посадовці ознайомили студентів «Чернігівської політехніки» з діяльністю, основними цілями і завданнями Управління Держпраці у Чернігівській області, розповіли про роботу державних інспекторів, відповіли на всі запитання, які ставили їм студенти та працівники університету під час спілкування.