На Чернігівщині продовжується інформаційна робота з питань електробезпеки

27 листопада 2022

Державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують надавати консультативну допомогу суб’єктам господарювання Чернігівщини з питань електробезпеки.

Посадовці провели cемінар-нараду та технічну консультацію на робочому місці з керівним складом одного з зернових елеваторів Чернігівщини.

Особливу увагу приділили організації безпечного проведення робіт по наряду-допуску, розпорядженню і в порядку поточної експлуатації, а також технічним заходам, що створюють безпечні умови виконання робіт в електроустановках згідно з вимогами Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98).

Учасникам заходу надані роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.